Wpadli z narkotykami

Wpadli z narkotykami
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Białobrzescy policjanci zatrzymali dwoje mieszkańców Radomia, którzy chcieli ukraść quady. Jak się okazało posiadali przy sobie narkotyki. O losie zatrzymanych zdecyduje Sąd Rejonowy w Grójcu.

Policjanci z Posterunku Policji w Radzanowie w trakcie nocnego patrolu, w miejscowości Gózd zauważyli Opla z przyczepką. Pojazd wzbudził ich podejrzenia. Jak się okazało poruszające się nimi osoby próbowały dokonać kradzieży quadów. Wypłoszeni przez policjantów odstąpili od tego zamiaru. 

Funkcjonariusze po pościgu zatrzymali samochód w gminie Jedlińsk. Podczas kontroli policjanci ujawnili przy 33-letniej pasażerce narkotyki w postaci marihuany, mefedronu, amfetaminy i tabletek extasy.  - Prócz środków odurzających kobieta posiadała przy sobie 6 sztuk amunicji. W samochodzie znajdowały się również rzeczy, które mogły służyć do popełniania innych przestępstw, takich jak kradzieże czy włamania. Zarówno pasażerka, jak i 39-letni kierujący zostali zatrzymani. Podczas wykonywania dalszych czynności policjanci zabezpieczyli w miejscu zamieszkania mężczyzny ponad 120 gramów haszyszu i marihuany. W sumie policjanci ujawnili i zabezpieczyli ponad 130 gramów środków odurzających - informuje st. sierż. Aleksandra Calik.

Podróżujący Oplem zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, a pojazd zabezpieczony na policyjnym parkingu. O najbliższym losie zatrzymanych zdecyduje Sąd Rejonowy w Grójcu.


Źródło: KPP Białobrzegi

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy