Woda się leje. Awaria przy Lekarskiej.

Woda się leje. Awaria przy Lekarskiej.
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Na ulicy Lekarskiej powstało dziś (poniedziałek) prawdziwe jezioro. Awarii uległ wodociąg. Woda lała się cały dzień, niektórzy kierowcy mieli dobra zabawę, w stylu: kto wychlapie więcej wody na chodnik i zaleje przystanek. 

Woda wydobywała się, choć lepiej powiedzieć - lała się potężnym strumieniem ze studzienki na wysokości budynku zakładu pogrzebowego.  Specjaliści z Wodociągów Miejskich zapewniają, że dziś rano chcieli naprawić usterkę, ale wiązałoby się to z odcięciem wody do pobliskich posesji. Zamknięcie dotyczyłoby również pobliskiej przychodni, której pracownicy nie zgodzili się na takie rozwiązanie. Dlatego usuwanie awarii rozpoczęło się dziś (poniedziałek) o godz 22:00.

Jezioro na Lekarskiej


Specjaliści z wodociągów zakładają, że w ciągu nocy ustalą co się stało i usuną usterkę. Do tego czasu, z pękniętej prawdopodobnie rury wyleje się kolejne kilka (kilkanaście, kilkadziesiąt) tysięcy litrów wody. Pytanie zadane przez jednego z przechodniów: "kto płaci za wodę w takiej sytuacji?", wydaje się w pełni zasadne. Sprawdzimy.


rav, apk, zdj. rav

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy