Wniosek o areszt dla Mateusza D.

Wniosek o areszt dla Mateusza D.
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

We wtorek, 1 sierpnia ma się odbyć posiedzenie sądu, podczas którego zostanie podjęta decyzja w sprawie tymczasowego aresztu dla 30-letniego Mateusza D., któremu prokurator stawia zarzut spowodowania sobotniego (28 lipca) wypadku na Michałowie. - Po zakończeniu przesłuchania podejrzanego Mateusza D. i po analizie zebranych dowodów prokurator złożył do Sądu Rejonowego w Radomiu wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanego na okres trzech miesięcy mając na uwadze  zabezpieczenia prawidłowego toku postępowania – informuje na stronie prokuratury Małgorzata Chrabąszcz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Radomiu.

Prokurator zarzuca Mateuszowi D. umyślne naruszenie przepisów prawa drogowego z tytułu jazdy 150 km/h ul. Mieszka I w obszarze zabudowanym i spowodowanie zderzenia z oplem Astra na skrzyżowaniu z ul. Królowej Jadwigi i Brzustowską. W wyniku wielonarządowych obrażeń śmierć na miejscu ponieśli 77-letni mężczyzna i 73-letnia kobieta.

Więcej o wypadku pisaliśmy TUTAJ.


SLD kieruje apel do policji o zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym na ul. Mieszka I - więcej na ten temat TUTAJ


W poniedziałek, 31 sierpnia miasto poinformowało, że na skrzyżowaniu ul. Mieszka I, Królowej Jadwigi i Brzustowskiej zostanie zamontowana sygnalizacja świetlna – więcej na ten temat TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy