Wesprzyjcie "Szlachetną paczkę". W sobotę kolejna akcja

Wesprzyjcie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Szlachetna Paczka to projekt, dzięki któremu jedynie w zeszłym roku udało się pomóc 103 potrzebującym rodzinom z Radomia i okolic. W zeszłorocznej edycji wzięło udział 49 wolontariuszy. Do programu są zgłaszane rodziny, znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej. Wolontariusze odwiedzają każdą z nich i diagnozują ich sytuację. Dzięki temu w projekcie biorą udział wyłącznie te rodziny, co do których jest pewność, że pomoc da im inspirację do kolejnych działań i zmian.

Od 17 listopada na stronie projektu http://www.szlachetnapaczka.pl można przeczytać historię wszystkich rodzin i zadecydować, której z nich jesteśmy w stanie pomóc. A ich potrzeby bywają różne, począwszy od żywności, ubrań dla dzieci i opału na zimę, a skończywszy na meblach czy też sprzęcie AGD. Paczki to nie tylko pomoc materialna, ale także impuls do pozytywnego działania. Szlachetna Paczka swój finał będzie miała w dniach 8 grudnia w Skaryszewie oraz 8-9 grudnia w Radomiu. Wówczas darczyńcy dostarczą paczki wolontariuszom, którzy już bezpośrednio przekażą je rodzinom. I ty możesz zostać darczyńcą - wejdź na stronę akcji www.szlachetnapaczka.pl, wybierz rodzinę, które potrzeby możesz spełnić.


A.P./N.Z., foto:Szymon Wykrota

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/c/szlachetna_01.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96