Weekend. Wypadki na drodze

Weekend. Wypadki na drodze
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

W piątek ok. godz. 17 na ulicy Helleńskiej w Radomiu kierująca pojazdem marki opel astra, 34-letnia mieszkanka Radomia skręcając w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu rowerzystce, która jechała ścieżką rowerową. - Ta w następstwie uderzyła jeszcze w pieszego. 47-letnia kierująca rowerem i 65-letni pieszy trafili do szpitala. Mężczyzna po badaniach wyszedł ze szpitala - informuje Justyna Leszczyńska z biura prasowego miejskiej policji.

Po godzinie 20 w miejscowości Seredzice (gmina Iłża) 45-letni mężczyzna, który szedł poboczem, nagle wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd. Pieszy został przewieziony do szpitala.

W niedzielę ok. godz. 12 w Pionkach na ulicy Mickiewicza 27-letni kierujący pojazdem marki mitsubishi, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z motocyklem marki suzuki. Do szpitala trafił kierowca i pasażerka motocykla.

- Około godz. 15 na terenie gminy Iłża 31-letni kierujący motocyklem marki suzuki najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków na drodze i podczas próby wyprzedzania pojazdu stracił panowanie nad motocyklem i przewrócił się. Mężczyzna trafił do szpitala.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy