Warsztaty z prof. Blikle. Trwają zapisy

Warsztaty z prof. Blikle. Trwają zapisy
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJWarsztaty skierowane są głównie do przedstawicieli jednostek naukowych, badaczy i specjalistów zajmujących się zagadnieniami zarządzania procesowego i projektowego, a w szczególności praktyków, przedsiębiorców, menadżerów, przedstawicieli sektora MMiŚP, specjalistów ds. procesów.

Uczestnicy warsztatów będą koncentrować się na wymianie poglądów i doświadczeń
z zakresu perspektyw rozwoju zarządzania procesowego i projektowego zarówno w teorii jak i praktyce. Głównym założeniem warsztatów jest poszerzenie wiedzy przez pracowników
i osoby zarządzające odnośnie funkcjonowania organizacji na tak trudnym i konkurencyjnym współcześnie rynku sprzedażowym, rynku pracy, jak również stworzenie symbiozy pomiędzy środowiskiem naukowym i biznesowym. Warsztaty przyczynią się do transferu nowych rozwiązań, jak również budowania świadomości myślenia i działania procesowego oraz określania właściwych systemów motywacyjnych w zarządzani organizacją.

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW do 02 czerwca do godz. 16. Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: szkolenia@verumalfa.org, w treści e-maila należy wpisać:
imiona i nazwiska uczestników,podać nazwę firmy lub w przypadku, gdy dana osoba zainteresowana jest kursem prywatnie: imiona i nazwiska uczestników z dopiskiem "osoba prywatna". Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie potwierdzające odbycie kursu.

UWAGA!!!
W przypadku braku rejestracji emaliowej będzie można dokonać zgłoszenia w dniu kursu w godzinach 9-9.50.

Warsztaty odbędą się 3 czerwca (sobota) w siedzibie Wyższej Szkoły Handlowej przy ul. Traugutta 61a.Startujemy o godzinie 10 do 18.

Andrzej Blikle – wykładowca na wielu Uczelniach w Polsce i za granicą. Wykładał m.in.

w Berkeley, Kopenhadze i Linköping. Od 1996 zajmuje się także zarządzaniem kompleksową jakością przedsiębiorstw (TQM), z czego prowadzi cykliczne konwersatorium w Warszawie. Autor książki Doktryna Jakości. Honorowy członek i współtwórca Polskiego Towarzystwo Informatycznego, członek Europejskiej Akademii Nauk i Rady Języka Polskiego, gdzie przewodniczy Zespołowi Terminologii Informatycznej. W latach 1997-1998 był prezesem warszawskiego Klubu Rotary, od którego w 2008 otrzymał Medal Paula Harrisa. W roku 2006 został przewodniczącym rady fundacji Centrum im. Adama Smitha.

Patronat nad warsztatami objęli: prezydent Radomia, Loża Radomska, Izba Przemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej, DNDProject.

Patronat Medialny: Radomska Grupa Mediowa.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy