W sobotę zarolkują Radom

W sobotę zarolkują Radom
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W sobotni wieczór (15 sierpnia) rolkarze opanują nasze miasto. W tym dniu odbędzie się  Nightskating, czyli nocny przejazd na rolkach ulicami Radomia. Na imprezę zapraszają pasjonaci, którzy skupieni są w grupie na Facebooku - "Zarolkujemy Radom".

- Z dużym poślizgiem ale w końcu udało nam się zebrać. Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich rolkarzy na pierwszy w tym roku NS Radom. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i  do grupy ZarolkujemyRadom przyłączy się jak największa liczba rolkarzy i wspólnie pokonamy zaplanowaną specjalnie na ten przejazd trasę, pokazując naszą obecność w mieście. Liczymy na waszą obecność i świetną zabawę – piszą organizatorzy na swoim profilu.

Początek przejazdu zaczyna się o godz. 20 na placu lodowiska Aquaparku przy ulicy  Chrobrego.  Trasa przejazdu  Nightskatingu odbywać się będzie m.in. ulicami: Chrobrego, Kusocińskiego, Warszawską, Malczewskiego, Wałową, Młodzianowską, Wierzbicką, Czarnoleską, Podwalną, Limanowskiego, Mireckiego, Wernera, Struga, 25 Czerwca, Chrobrego.

W nocnej jeździe na rolkach może wziąć udział każdy, bez względu na wiek. Organizatorzy proszą także o zapoznanie się z regulaminem imprezy, który dostępny jest na ich profilu FB. „Zarolkujmy Radom”. Na stronie dostępna jest także mapa przejazdu.

KS/ fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy