W czołowym zderzeniu pojazdów zginęła 46-latka

W czołowym zderzeniu pojazdów zginęła 46-latka
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
 
 
 

W piątek ok. godz. 16.30 w Iłży na ul. Dr Anki doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. 46-latek kierujący pojazdem marki toyota avensis na prostym odcinku drogi, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z pojazdem ciężarowym scania, którym kierował 70-letni mężczyzna.  W wyniku zderzenia kierowca toyoty oraz troje pasażerów w wieku 46, 20 i 12 – wszyscy mieszkańcy województwa podkarpackiego – zostali zabrani przez karetkę do szpitala. 46-letnia pasażerka w wyniku poniesionych obrażeń zmarła w drodze do szpitala.

Również w piątek przed godz. 19 w miejscowości Łączany 29-latek kierujący pojazdem marki volvo potrącił 50-letniego pieszego, który przechodził przez jezdnie po przejściu dla pieszych. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników wypadku, kierowca trzeźwy, natomiast pieszy miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie i z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Natomiast przed godz.21 w miejscowości Garno, 55-latek kierując motorowerem na skrzyżowaniu dróg nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z pojazdem marki mercedes, za którego kierownicą siedział 28-latek. Motorowerzysta trafił do szpitala.

W niedzielę po godz. 15 w miejscowości Krzyszkowice, 39-letni mężczyzna kierując fordem mondeo zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z pojazdem marki ford fokus, którym kierował 33-latek. 39-latek miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie – stracił już prawo jazdy. Obaj kierujący zostali przewiezieni do szpitala.

Policja apeluje do wszystkich kierowców i pozostałych użytkowników dróg o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów drogowych.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

 

 

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Anonim
lub

Polecamy