VII Tydzień Społeczny - w Radomiu Chazan, Gowin, Terlikowski!

VII Tydzień Społeczny - w Radomiu Chazan, Gowin, Terlikowski!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W sobotę, 27 września rozpoczyna się w Radomiu VII Tydzień Społeczny. Przyjeżdża m.in. prof. Zbigniew Chazan i Tomasz Terlikowski. Dużo będzie o kondycji współczesnej rodziny i gender.

Na Tydzień Społeczny zaprasza Akcja Katolicka Diecezji Radomskiej. Wszystko rozpocznie się w sobotę o godz. 18.30 w kościele MB Miłosierdzia (ul. ks. A. Staniosa, wjazd od ul. Miłej – kościół dolny) mszą pod przewodnictwem ks. biskupa Henryka Tomasika. Potem odbędzie się spotkanie z  prof. Bogdanem Chazanem.

W poniedziałek 29 września w Resursie Obywatelskiej o godz. 11 rozpocznie się konferencja „Nasza Przyszłość – Twoja tożsamość”, zorganizowana przez Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Radomskiej i Radomskie Stowarzyszenie „Inicjatywa”. W wykładach i dyskusjach wezmą udział m.in.: ks. dr Sławomir Adamczyk, ks. dr Marek Dziewiecki, wiceprezydent Ryszard Fałek.

O godz. 18 w Resursie Ks. prof. Paweł Bortkiewicz wystąpi z prelekcją "Gender - kulminacja dewastacji rodziny", a dr Tomasz Terlikowski z "Dzieciofobia jako istotne zagrożenie rodziny i społeczeństwa".

We wtorek, 30 września w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych (ul. 25 czerwca 70) o godz. 9 rozpocznie się konferencja „Wychowanie ku wartościom”, zorganizowana przez Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego w Radomiu oraz Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.

O godz. 18 w Resursie rozpocznie się wykład ks. dra Jarosława Wojtkuna "Prawo naturalne a prawo stanowione". Odbędzie się również panel parlamentarzystów z udziałem prof. Józefa Hrynkiewicza (PiS) i dra Jarosława Gowina (Polska Razem).

RED, fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Polecamy