Utrudnienia w ruchu we wtorek

Utrudnienia w ruchu we wtorek
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Impreza skierowana jest do uczniów z niepełnosprawnościami intelektualnymi. Spartakiada odbędzie się między godz 10.00 a 14.00 na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Narutowicza.

Ideą przedsięwzięcia jest przekonanie, że międzyszkolna rywalizacja przyczynia się do rozpowszechniania idei sportu i szeroko pojętej rekreacji na terenie miasta Radomia i województwa mazowieckiego oraz integracji ze środowiskiem lokalnym.

W związku z planowanym przemarszem w ramach Spartakiady Korczakowskiej w godzinach około 9:30-10:00 wystąpią utrudnienia w ruchu i komunikacji miejskiej na Ustroniu i Plantach.

Uczestnicy spartakiady przejdą sprzed siedziby Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego na Ustroniu przez aleję Grzecznarowskiego i ulice Dowkontta, Kościuszki oraz Narutowicza (zakończenie na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji).

Przejście kolumny spowoduje czasowe utrudnienia w ruchu kołowym. Możliwe są też z tego powodu kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej linii 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 19, 23 i 25. MZDiK prosi o zachowywanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem. 

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy