Utrudnienia podczas Orszaku Trzech Króli

Utrudnienia podczas Orszaku Trzech Króli
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Orszak Trzech Króli rozpocznie się na Rynku o godzinie 12:00. Trasa przemarszu będzie poprowadzona ulicami Wolność, Reja, plac Kazimierza Wielkiego i Żeromskiego - do placu przed budynkiem Urzędu Miejskiego. Po drodze kolumna będzie zatrzymywała się przed kościołem ewangelicko-augsburskim, przy klasztorze ojców Bernardynów, u zbiegu z ulicą Witolda, przed kościołem garnizonowym oraz naprzeciw Urzędu Miejskiego (w tych miejscach zaplanowano inscenizacje po około 20 minut).

W związku z tymczasowym zamykaniem fragmentów ulic Reja i Żeromskiego dla ruchu kołowego, w godzinach około 12:00-13:00 zostaną wprowadzone poniższe objazdy dla autobusów komunikacji miejskiej na liniach 1, 7, 8, 9, 15, 17 i 26.

Linia 1 - w kierunku pętli Os. Południe: Traugutta, Tochtermana, Kanałowa, Krakowska, Wałowa, Limanowskiego, plac Kotlarza, Limanowskiego; w kierunku pętli Os. Gołębiów I: Limanowskiego, Narutowicza, Podwalna, Tochtermana, Traugutta.

Linie 7 i 9 - tylko w kierunku pętli Os. Michałów oraz Os. Gołębiów I lub Gołębiów / Zubrzyckiego: Traugutta, Tochtermana, Lekarska, Wałowa, Malczewskiego.

Linie 8 i 15 - w kierunku pętli Kierzków oraz Kaptur: Traugutta, Tochtermana, Kanałowa, Krakowska, Wałowa, Limanowskiego, Okulickiego; w kierunku pętli Os. Wośniki oraz Janiszpol: Okulickiego, Limanowskiego, Narutowicza, Podwalna, Tochtermana, Traugutta.

Linia 17 - w obie strony: Limanowskiego, Mireckiego, Wernera, Kelles-Krauza.

Linia 26 - tylko w kierunku pętli Wernera / Mireckiego: Struga, Kelles-Krauza, Wernera, Mireckiego, plac Kotlarza, Mireckiego, Wernera.

Podczas przejścia orszaku przez plac Kazimierza Wielkiego (od Reja do Żeromskiego) ruch kołowy zostanie chwilowo wstrzymany. Może to spowodować kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu autobusów linii 7 i 9 (w obydwu kierunkach).

Podczas trwania objazdów mogą występować opóźnienia w kursowaniu autobusów powyższych linii. MZDiK prosi wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie ostrożności w okolicach przemarszu, a także o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem i w miarę możliwości o omijanie tej części miasta.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy