Uliczka Tradycji. Zamkną fragmenty ulic

Uliczka Tradycji. Zamkną fragmenty ulic
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Jednokierunkowy odcinek ulicy Struga (od Malczewskiego do Wąskiej) będzie zamknięty w okresie od 10 września od godziny 23:00 do 12 września do godziny 12:00. Można go omijać ulicami Malczewskiego oraz Kelles-Krauza. Odcinek jezdni placu Jagiellońskiego (po południowej stronie parku przy Seniorze - od skrzyżowania z Focha do Struga) będzie zamknięty tylko 11 września w godzinach około 8:00-23:00. Można go omijać przez Stańczyka, Kilińskiego oraz Focha (ale jedynie w tym kierunku, bo w drugą stronę ulicą Focha mogą jeździć wyłącznie rowerzyści).

W dniu 11 września 2016 roku (niedziela) w godzinach około 12:00-13:00 odbędzie się wyścig zabytkowych rowerów. Z tego powodu ruch może być chwilowo wstrzymywany na ulicach Focha, Witolda i Żeromskiego oraz na przecinającej tę trasę ulicy Kilińskiego (co może z kolei spowodować kilkuminutowe opóźnienia autobusów linii 19). Tego samego dnia w godzinach około 14:00-14:15 odbędzie się przemarsz ulicami Żeromskiego, Malczewskiego i Struga (obok Resursy). Może on spowodować kilkuminutowe opóźnienia na liniach 1, 7, 8, 9, 15, 17 i 19.

MZDiK prosi wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności i o stosowanie się do oznakowania w rejonie tej imprezy.

Więcej na temat Uliczki Tradycji pisaliśmy TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy