Trzy wypadki w Radomiu. Są ranni

Trzy wypadki w Radomiu. Są ranni
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Do pierwszego zdarzenia doszło po godz. 14 na ulicy Struga. 51-letni kierujący vw nie zachował należytej ostrożności i wykonując manewr skrętu w prawo, na teren posesji doprowadził do zderzenia z rowerzystą, który jechał w tym samym kierunku chodnikiem. 19-letni rowerzysta z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Kolejne zdarzenie miało miejsce ok. godz. 15 w Rajcu Poduchownym. Volkswagen polo, który prowadził 24-letni mieszkaniec Radomia nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i najechał na tył alfa romeo. 24-letni kierowca alfa romeo został przewieziony do szpitala.

Natomiast po godzinie 17 miał miejsce wypadek na ulicy Wernera. 57 - letni kierujący fiatem brava, włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierującym motocyklem marki Honda. 24-letni motocyklista uderzył w bok fiata, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w vw polo. Motocyklista trafił do szpitala. Za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym policjanci zatrzymali uprawnienia do prowadzenia pojazdów kierowcy fiata.

Żródło: KMP Radom, fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy