Trwa remont schodów w parku na Glinicach

Trwa remont schodów w parku na Glinicach
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Trwa remont schodów znajdujących się na głównej alejce pomiędzy ulicami Słowackiego i Kwiatkowskiego w parku na Glinicach obok dawnego kina Odeon. Oprócz nowych stopni powstanie również podjazd dla wózków.
[gallery id=680]
W pobliżu znajduje się duży plac zabaw, toteż nowy podjazd będzie na pewno często wykorzystywany. Ponadto odcinek od modernizowanych stopni do nowej drogi dojazdowej na teren pobliskiego dyskontu zostanie wyremontowany, a stare i połamane płyty chodnikowe zastąpione betonową kostką.

- Schody w tym miejscu były w bardzo złym stanie technicznym i wymagały niezwłocznego remontu. Dzięki zabezpieczonym na ten cel funduszom mogliśmy rozpocząć prace. W czwartek nasi pracownicy wstępnie przygotowali teren do rozpoczęcia prac, a w piątek przystąpili do rozbiórki stopni, które zostały zniszczone przede wszystkim przez grube korzenie niegdyś rosnących obok topoli - podaje Marcin Walasik, rzecznik ZUK.

Remont schodów i budowa podjazdu dla wózków zakończą się jeszcze przed końcem wakacji. Na czas robót udostępniono pieszym część starych stopni, z których mogą korzystać.

Źródło: ZUK Radom / red. T.W.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/remschg1.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96