Totalna metamorfoza w 7 dni

Totalna metamorfoza w 7 dni
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

- Wspólnie stworzyliśmy ciekawą i elegancką gazetę, pełną Radomia i regionu. Ze świetnymi tematami, dobrymi, chwytliwymi tytułami, dobrze napisanymi tekstami, sportem, fajnymi zdjęciami – mówi Maciej Dobrowolski, dyrektor generalny Radomskiej Grupy Mediowej. - Jest to wynik pracy największej w Radomiu Redakcji – dziennikarzy, reporterów, fotografów, grafików, czyli Zespołu Radomskiej Grupy Mediowej.

Nad odmienionym tygodnikiem pracowaliśmy kilka miesięcy. To były burze mózgów, godziny kłótni, zawsze zakończone wybraniem tego, co najbardziej spodobać się może mieszkańcom Radomia i regionu. A efekt możecie zobaczyć:

 7 DNI POBIERZ  TUTAJ

Nowością jest galeria z dziećmi urodzonymi w Radomiu w kwietniu. Taka pamiątka na całe życie, będzie ukazywać się co miesiąc.

Zwiększone zostały strony sportowe, a dla tych, którzy nie chcą wydawać pieniędzy na gazety telewizyjne, dołożyliśmy program czterech najważniejszych telewizji na cały tydzień. Dobrej lektury!

- Nie wiem czy inne konkurencyjne redakcje gazet boli głowa,  mnie trochę po "burzach mózgu" - za to w słusznej sprawie ;) - powiedział dyrektor generalny RGM.


RED.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Polecamy