To się stało w Radomiu!

To się stało w Radomiu!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.


Badania przeprowadzone przez Kantar Millward Brown obejmują okres ostatnich sześciu miesięcy (marzec-sierpień 2017 r.) i są to jedyne oficjalne wyniki słuchalności stacji radiowych w naszym kraju. 

A aktualne rezultaty pokazują jedno! Rodzime radio Rekord jest najchętniej słuchaną stacją w Radomiu i dawnym województwie radomskim. Dodatkowo okazało się, że Radio Rekord jest najsilniejszym lokalnym radiem (pod względem udziału w czasie słuchania, czyli najważniejszym wskaźniku) we wszystkich polskich aglomeracjach i miastach wojewódzkich. Oficjalne wyniki słuchalności stacji radiowych w Radomiu można pobrać TUTAJ.

Radom, 

grupa wiekowa: 15-75 lat (wszyscy słuchający),

wskaźnik: udział w czasie słuchania,

cały tydzień (poniedziałek-niedziela),

okres: marzec - sierpień 2017 r.

Radio Track - Millward Brown

REKORD FM - 34,12%

RMF FM - 11,62%

ZET - 10,54%

ESKA - 9,93%

PLUS - 6,84%

JEDYNKA - Program 1 PR - 6,08%

VOX FM - 5,32%

TRÓJKA - Program 3 PR - 4,51%

MARYJA - 2,99%

TOK FM - 2,90%

RMF MAXXX (Kielce) - 1,12%

POLSKIE RADIO 24 - 0,85%

RDC - 0,43%

Warto zaznaczyć, że wynik osiągnięty przez Radio Rekord jest bliski najwyższego wskaźnika, który kiedykolwiek padł w historii. W całej ponad 20 letniej historii badania rynku radiowego w naszym kraju, tylko raz w 2013 roku radio RMF FM w Katowicach uzyskało wynik lepszy, notując wtedy 35% udziału w czasie słuchania. 

Radio Rekord jest w 100% rodzimy, radomskim, medium, które nie należy, jak pozostałe rozgłośnie nadające w Radomiu, do sieci radiowych. Wszystkie materiały od pomysłu po realizację powstają w naszym mieście.

Radio Rekord jest również liderem w dawnym województwie radomskim (aktualne badania do pobrania TUTAJ). Na tym obszarze rodzima rozgłośnia uzyskuje wyniki lepsze od wszystkich lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich stacji radiowych, które można słuchać na tym terenie.

W imieniu zespołu Radomskiej Grupy Mediowej i Radia Rekord serdecznie dziękujemy, że są Państwo z nami. 

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy