TG Park z pozwoleniem na budowę

TG Park z pozwoleniem na budowę
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Pierwsze zadanie obejmuje budowę hali o pow. 12 tys. m.kw. i niezbędnej infrastruktury. Generalnym wykonawcą została firma Rosa Hale.

TG PARK będzie się składał z czterech hal w klasie A o łącznej pow. ok. 40 tys. m.kw. Całość zlokalizowana jest w przemysłowej dzielnicy Radomia przy ul. Zubrzyckiego i Żółkiewskiego (DK 9). Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego pozwala prowadzić zarówno działalność produkcyjną, jak i magazynową. - Dostępność kadr w regionie oraz relatywnie niskie koszty zatrudniania sprawiają, że coraz więcej firm szuka dla siebie nowoczesnej powierzchni w Radomiu – mówi Michał Molga, specjalista ds. komercjalizacji w TG Park. Hale w TG PARKu realizujemy w systemie BTS (Build to suit), co oznacza, że klient dostaje obiekt przystosowany do jego potrzeb operacyjnych. Hala „szyta na miarę” pozwala optymalnie wykorzystać powierzchnię i uniknąć zbędnych kosztów.

Jak zaznacza Molga, położenie Radomia jest bardzo dużym atutem, ułatwiającym logistykę. - Przez Radom przechodzą trasy wschód-zachód i północ-południe. DK 7 na wielu odcinkach jest zmodernizowana do standardu S7, a w wielu miejscach trwa realizacja nowych ekspresowych odcinków – wyjaśnia Michał Molga.

Uzupełnieniem parku jest planowany zespół biurowców.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy