Tattoo Jam Radom 2017

Tattoo Jam Radom 2017
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Tattoo Jam to polska konwencja tatuażu, która swoją pierwszą edycję miała w Radomiu w 2008 r. Tattoo Jam narodził się w głowie Pawła Bilewskiego, który mając w pamięci atmosferę pierwszych warszawskich konwencji tatuażu "Mega Tattoo"oraz po odwiedzeniu konwencji m.in w Nowym Jorku, Chicago, Milwaukee, Detroit , Londynie oraz Brighton, zapragnął stworzyć festiwal tatuażu w swoim rodzinnym Radomiu. W 2008 r. marzenie stało się faktem i radomianie mogli uczestniczyć w pierwszej radomskiej konwencji tatuażu.

W tegorocznej edycji tatuatorzy będą się zmagać aż w 15 konkurencjach, m.in. tatuaż religijny, old school czy tatuaż "crazy".Oceniane będą nie tylko tatuaże wykonane podczas trwania konwencji, ale również tatuaże już zagojone, czyli te wykonane wcześniej w salonach tatuażu. Będzie też okazja do spotkania z Andrzejem Jelskim, który jest autorem kultowej pozycji na rynku wydawniczym pt. "Tatuaż".

Rozdanie wszystkich nagród odbędzie się w kawiarni Otwarta Wine Cafe o godz. 21:30. Zagrają tam Fuqa i Craft.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy