Tańsze loty z Radomia

Tańsze loty z Radomia
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJBilety na sezon letni można kupować od końca maja, a wakacyjna siatka połączeń będzie obowiązywać do 29 października. - Rozkład lotów i ceny pozostaną bez zmian. Lot do Gdańska nadal będzie kosztował 99 zł. W przypadku Pragi i Lwowa będzie to 149 zł w jedną stronę. Mieszkańcy Radomia i okolic chętnie korzystają z tych tras. Popularności sprzyja rozkład weekendowy – mówi Adriana Fibingier z linii SprintAir.

A skoro weekend, to najlepiej z rabatem. Z okazji Dnia Dziecka linie lotnicze SprintAir przygotowały specjalną ofertę, dzięki której pasażerowie polecą taniej. Tylko 1 i 2 czerwca na hasło „Dzień Dziecka” możemy obniżyć cenę lotu o 10 proc. - Proponujemy rabat na loty rodzinne. Oferta dotyczy wszystkich realizowanych przez nas lotów do 29 października. Aby z niej skorzystać wystarczy zadzwonić do biura obsługi klienta i złożyć rezerwację, pamiętając przy tym o haśle. Mamy nadzieję, że nasza propozycja przypadnie do gustu radomskim rodzinom – zachęca Adriana Fibingier.

Warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie rezerwacji za pośrednictwem biura obsługi klienta (pod numerem telefonu 22 212 55 77 lub adresem mailowym: bilety@sprintair.eu), podanie hasła „Dzień Dziecka” oraz zakupienie biletu dla dwóch osób bądź większej grupy podróżnych, wśród których znajduje się przynajmniej jedno dziecko (w wieku 0-18 lat). Cały regulamin dostępny na stronie SprintAir.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy