"Szlachetna Paczka" ciągle szuka darczyńców!

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


W zeszłorocznej akcji "Szlachetnej Paczki" w Radomiu i okolicach obdarowano aż 103 potrzebujące rodziny.

- Ich potrzeby były różne. Począwszy od jedzenia i ubrań, skończywszy na opale na zimę – mówi Anna Słopiecka, koordynatorka akcji w Radomiu. - W tym roku jeszcze kilkanaście rodzin zostało bez swoich darczyńców. Doceniamy ogromną pomoc osób, które już się zgłosiły, jednak apelujemy do innych o udział w akcji – dodaje koordynatorka.

Darczyńcą może być każdy! Wystarczy wybrać jedną rodzinę, której prośby i potrzeby zostały wypisane przez wolontariuszy w systemie akcji (opisy można znaleźć na stronie „Szlachetnej Paczki”, kliknij TUTAJ, by przejść na stronę). Osoby, które chcą obdarować potrzebującą rodzinę, mogła łączyć się w grupy.

- Mogą to być osoby, które razem pracują, bądź grupy przyjaciół i znajomych. Wystarczy, że wspólnie wskażą jedną rodzinę, razem dla niej przygotują paczkę i spełnią choćby jej podstawowe prośby i potrzeby – tłumaczy Anna Słopiecka.

I ty możesz zostać darczyńcą - wejdź na stronę akcji www.szlachetnapaczka.pl, wybierz rodzinę. To tak niewiele, a może odmienić czyjś los. 

O "Szlachetnej Paczcie" pisaliśmy już TUTAJ

N.Z

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy