Sprawa śmierci Macieja Mieśnika znów odroczona

Sprawa śmierci Macieja Mieśnika znów odroczona
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Dziś (16 listopada) w Sądzie Okręgowym w Radomiu miała się odbyć kolejna rozprawa w sprawie śmierci Macieja Mieśnika. Sąd miał wysłuchać mów końcowych stron. Znowu się nie udało. 

Historia lubi się powtarzać - strony, jak podczas poprzedniej rozprawy, złożyły dodatkowe wnioski dowodowe, które sąd musi rozpatrzeć. Sprawa została odroczona do 7 grudnia.

- Planowaliśmy wysłychać mów końcowych stron i ogłosić wyrok, jednak tak się nie stało. Strony złożyły wnioski dowodowe i musieliśmy odroczyć sprawę  - informuje Grażyna Jakubowska, sędzia przewodnicząca.

Na rozprawie pojawili się członkowie rodziny Macieja Mieśnika oraz oskarżeni i ich rodziny. Nie wiadomo, czy 7 grudnia sąd ogłosi wyrok.

Przypomnijmy, że do tragicznego zdarzenia doszło 24 kwietnia ubiegłego roku. Maciek Mieśnik w towarzystwie swoich przyjaciół bawił się w klubie studenckim Aula. W pewnym momencie w lokalu doszło do sprzeczki pomiędzy Maćkiem a trzema mężczyznami. Cała czwórka została wyprowadzona przez ochroniarzy z klubu. Na zewnątrz doszło do bójki. Dalsze zdarzenia miały miejsce po drugiej stronie ulicy. Tam też znaleziono pobitego i nieprzytomnego Maćka. Po przewiezieniu 19 - latka do szpitala okazało się, że jego obrażenia są bardzo poważne. Mimo intensywnej opieki medycznej Maciej Mieśnik zmarł 29 kwietnia.

red. K. S.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy