Sklep GRENE - wszystko do ogrodu

Sklep GRENE - wszystko do ogrodu
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJW swoim asortymencie posiada części zamienne do ciągników URSUS i polskich maszyn; coraz więcej miejsca zajmują także części do maszyn i ciągników produkcji zachodniej. W sklepie można zaopatrzyć się w bardzo dobrej jakości sprzęt ogrodniczy i artykuły gospodarcze.

GRENE - Sklep rolniczo-techniczny


Osobnym działem jest GRENE – Odzież Robocza. W tym asortymencie firma sprzedaje najwyższej jakości specjalistyczną odzież ochronną dla rolników indywidualnych a także pracowników dużych przedsiębiorstw rolnych i przemysłowych. W sprzedaży posiada także artykuły z branży hydrauliki siłowej. Wiedza i doświadczenie sprzedawców pozwala bardzo skutecznie doradzić w doborze części, a często i w sposobie naprawy konkretnych maszyn. - Naszą największą siłą jest zaufanie jakim darzą nas klienci – mówi Czarek Pożyczka ze sklepu GRENE w Radomiu.

Szeroki wybór, najwyższa jakość

W sklepie znajdziemy także m.in. duży wybór odżywek i preparatów do uprawy roślin, rękawic i butów ochronnych w modnych wzorach i kolorach, klucze i narzędzia dla majsterkowiczów, akumulatory, grille i rozpałki.

Sklep GRENE, ul. Ofiar Firleja 7, strona www.grene.pl, Facebook.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy