Samoobsługowa stacja naprawy rowerów w centrum miasta

Samoobsługowa stacja naprawy rowerów w centrum miasta
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

[gallery id=986]


– Chcemy zachęcić naszych klientów do przyjeżdżania na zakupy do naszego centrum również rowerem. Po konsultacji z radomskim Bractwem Rowerowym postawiliśmy przy centrum stojaki dla rowerów, teraz dołączyliśmy również stację naprawy rowerów – mówi Karol Wasilewski, asset manager w Grupie Capital Park, do której należy centrum handlowe. - Jako inwestor aktywnie wspieramy rozwój komunikacji alternatywnej w wielu naszych projektach.

Stanowisko do naprawy rowerów wyposażone będzie w podstawowe narzędzia niezbędne do samodzielnej naprawy sprzętu. W jego skład wchodzą: wkrętak krzyżowy, płaski, TORX T25, klucz nastawny, płaski 8x9 mm, 14x15mm, zestaw imbusów, łyżki do opon oraz pompka z adapterem na
wszystkie zawory.

– Jako stowarzyszenie, które popiera rozwój ruchu rowerowego w miastach, możemy tylko takiej inicjatywie przyklasnąć. Jest to pierwsza publiczna stacja naprawy rowerów w Radomiu. Myślę, że będzie cieszyć się dużą popularnością, tym bardziej że została ustawiona w śródmieściu, tuż przy ruchliwej drodze rowerowej. Przypomnę, że to już druga, po montażu stojaków, inwestycja street mall Vis à Vis, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy wybrali rowery w dojazdach na zakupy. Możemy tylko podziękować! – mówi Sebastian Pawłowski z radomskiego Bractwa Rowerowego.


RED, fot. M.S.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy