Rzucał donicami na Prażmowskiego

Rzucał donicami na Prażmowskiego
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W sobotę (15 marca) w nocy dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie od anonimowej osoby.
- Po godzinie 0:40, otrzymaliśmy informację, że na rondzie u zbiegu ulic Prażmowskiego i 25 Czerwca mężczyzna wyjmuje z metalowego stelaża donice z kwiatami i wyrzuca je na ulice - poinformował Piotr Stępień, rzecznik Straży Miejskiej w Radomiu. - Na miejscu ujęto 35 - latka, który uszkodził około 19 donic. Mężczyznę przewieziono na I Komisariat Policji, gdzie został poddany badaniu na zawartość alkoholu. Miał ponad 2,5 promila w wydychanym powietrzu. Mężczyzna podczas czynności służbowych zachowywał się arogancko, przy czym przez cały czas używał słów nieprzyzwoitych.

W tym samym dniu o godzinie 2.45 operator monitoringu zgłosił dyżurnemu Straży Miejskiej, że na ulicy Żeromskiego na wysokości Parku Kościuszki doszło do pobicia mężczyzny, a sprawca pobicia udaje się w stronę ulicy Struga. Funkcjonariusze Straży Miejskiej ujęli 25 - letniego sprawcę.
- Pobitego mężczyznę zabrało pogotowie. Sprawcę pobicia przewieziono na I Komisariat Policji, gdzie został przekazany do dyspozycji oficera dyżurnego - wyjaśnił Piotr Stępień.

Źródło: Straż Miejska Radom

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy