Rusza Parkowa Fest Rock 2017

Rusza Parkowa Fest Rock 2017
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Parkowa Fest to wielkie święto muzyki i dobrej zabawy. Scena w muszli koncertowej w parku im. T. Kościuszki zapewnia idealne warunki do prezentacji zespołów i wyjątkowo przyjemne miejsce dla całych rodzin fanów muzyki rockowej granej na żywo.

- Zapraszam wszystkich radomian na absolutnie unikatową imprezę. Pierwszy dzień festiwalu Parkowa Fest Rock 2017. Największy festiwal muzyczny na Mazowszu. Obecność obowiązkowa - mówi Marek Mieńkowski, pomysłodawca festiwalu.

Impreza służy wspieraniu ruchu muzycznego, promowaniu młodych wykonawców rockowych, wymianie doświadczeń i integracji wykonawców z kręgu tego gatunku muzyki. - Kolejne koncerty konkursowe zaplanowano na piątkowe wieczory: 4, 11, 18 sierpnia oraz 1 września. Finał imprezy odbędzie się 8 września - mówi Beata Drozdowska, dyrektor Łaźni.

Parkowa Fest Rock jest znany, rozpoznawalny w całym kraju, z każdą kolejną edycją zyskuje bardzo dobre oceny zarówno wśród publiczności, jak i zespołów, sponsorów, mediów i patronów imprezy. W każdej edycji festiwalu bierze udział wiele osób. Festiwal wspaniale integruje środowiska muzyczne, zbliża fanów dynamicznego grania i edukuje muzycznie tych najmłodszych. W poprzednich edycjach festiwalu laureatami byli m.in. We Artists z Białorusi, Omni Modo z Poznania, Eleanor Gray z Poznania, a gwiazdą koncertu finałowego był mi.in. rozpoznawalny polski gitarzysta basowy na świecie Wojtek Pilichowski.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy