Rozebrali kamienicę ZOBACZ KROK PO KROKU

Rozebrali kamienicę ZOBACZ KROK PO KROKU
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Prace rozbiórkowe kamienic przeprowadza firma BUD-ROM z Iłży, która w drodze przetargu zaoferowała wykonanie usług za  ponad 118 tys. zł. Rozbiórka dotyczy kamienicy przy ul. Wałowej 4 oraz znajdującej się wewnątrz oficyny, a także znajdującego się obok budynku. W najbliższych dniach rozpoczną się tu prace archeologiczne.

Kliknij i obejrzyj galerię zdjęć

Mariusz Mróz, Prezes Zarządu Spółki „Rewitalizacja” informował nas niedawno, że zimą  przeprowadzony zostanie przetarg na wykonanie projektu nowej zabudowy placu.

- Kamienica przy Wałowej 4 jest w fatalnym stanie technicznym. Jako że nie została wpisana do rejestru zabytków, zdecydowaliśmy się na rozbiórkę. Na wiosnę 2013 roku ruszą tutaj prace budowlane. W tej części kamienicy od ulicy Rwańskiej 16 przeprowadzimy gruntowny remont. Po wykonaniu wszystkich prac znajdą się tam lokale mieszkalno - usługowe – tłumaczył.

RED

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/wydarzenia/tn_10.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96