Rewitalizacja szuka inwestora czy kredytu?

Rewitalizacja szuka inwestora czy kredytu?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Pozyskane środki zostaną przeznaczone na realizację trzech projektów inwestycyjnych. Szczegółowe informacje określające cel, sytuację ekonomiczno – finansową spółki wraz z dokumentami określającymi status prawny wskazane zostały w Memorandum Informacyjnym.

Objęte przez inwestora udziały w spółce zostaną odkupione w okresie do 3 lat po zakończeniu poszczególnych inwestycji, na zasadzie nabycia udziałów własnych celem umorzenia.

Zabezpieczeniem finansowym dla inwestora będzie deklaracja Gminy Miasta Radomia do podwyższenia kapitału zakładowego Spółki „Rewitalizacja” Sp. z o.o. będąca konsekwencją zapisów w Wieloletniej Prognozie Finansowej. Szczegółowe informacje dla potencjalnych inwestorów znajdziecie na stronie spółki „Rewitalizacja”.

Podobny mechanizm finansowy zastosowano w przypadku finansowania radomskiego lotniska. Wtedy ówcześni radni opozycji stali na stanowisku, że potencjalny inwestor to nic innego jak inna forma kredytu który i tak spłaci miasto odkupując po określonym czasie od niego udziały.

AH

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/rewitalizacja.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96