Radosny miniplac, street workout i fitness park

Radosny miniplac, street workout i fitness park
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Magistrat ogłosił przetarg na nowe tereny rekreacyjno-sportowe. W parku na Ustroniu siłownia na powietrzu ma zostać rozbudowana o elementy dla fanów street workout'u. Będą to m.in. potrójne poręcze równoległe, drabinka pozioma ze słupem rurowym, drabinka pionowa czy ławeczka skośna. Również plac zabaw w parku zyska nowe propozycje dla najmłodszych; wśród nich zadaszoną piaskownicę i stolik do gry w szachy.

Novum w miejskiej przestrzeni będzie radosny miniplac zabaw przy ul. Limanowskiego. Wykonawca inwestycji będzie miał za zadanie montaż m.in. takich elementów jak: wieże, most tubowy, drabinkę linową łukową, ściankę wspinaczkową pionową i poręcze do zjeżdżania.

Fitness park przy PSP nr 26 przy ul. Wośnickiej powstanie od podstaw. Znajdzie się na nim 13 urządzeń na siedmiu stanowiskach (m.in. „wioślarz”, „prasa nożna”; „biegacz”, „orbitek”; „motyl”, „surfer”, „twister” i „prostownik pleców”). Nie zabraknie elementów małej architektury takich jak: stojaki na rowery, ławki czy kosze na śmieci.

Oferty można składać do 2 marca do godz. 9 w Urzędzie Miejskim w Radomiu. Na wykonanie zamówienia wykonawca będzie miał 90 dni od podpisania umowy. Szczegóły przetargu w Biuletynie Informacji Publicznej.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy