Radomski OMEN na Opole

Radomski OMEN na Opole
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Zaczyna się niewinnie, jednak już po pierwszych brzmieniach słuchacz wie, że obcuje z czymś „zapiętym na ostatni guzik”. Chociaż to gazeta i nie możemy włączyć przycisku „play”, by zobaczyć teledysk, to wyobraźmy sobie, że robimy to i wtedy ujrzymy wnętrze, które wypełnia półmrok. Nastrajamy się w rytm charyzmatycznej melodii pięknej skrzypaczki. Wtedy wszystko się zaczyna. Łagodny, ale z nutką rockowej zadziorności głos wokalisty zespołu OMEN – Tomasza Siwaka powoli nas hipnotyzuje. Zaczynamy skupiać się na muzyce, a wszystko inne przestaje mieć znaczenie.


To, co najbardziej charakterystyczne w „Wiem, Tylko Ty” to odczucie, że piosenka została napisana i zaśpiewana bezpośrednio dla Ciebie. Świetne gitarowe brzmienia Radosława Czajora i Karola Roloffa wsparte basem Piotra Żaka genialnie komponują się z mocniejszymi partiami wokalnymi. Tak samo jak dźwięki perkusji, na której Paweł Buczma bez dwóch zdań gra świetnie. Całość aranżacji wsparta przez klawisze Rafała Balickiego to czysty artyzm.

Tomasz Siwak


Teledysk, w którym widzimy wnętrza naszego Teatru Powszechnego rozświetlone tylko łuną światła, jest idealnym dopełnieniem muzyki. Bardzo rzadko zdarza się, by zarówno tekst piosenki, jak i muzyka oraz klip tak dobrze ze sobą komponowały.


Radomski zespół OMEN stworzył jednak nie tylko utwór, który może okazać się przebojem festiwalu w Opolu, do którego został nominowany. OMEN pokazał, że na rynku muzycznym zalanym obecnie przez dosyć prostą muzykę, jest miejsce dla ludzi z pasją, którzy wiedzą co chcą grać i świadomie tworzą muzykę. Ludzi, którzy pokazują, że praca w połączeniu z marzeniami daje świetne efekty. Efekt zobaczymy w Opolu – ale też będziemy mogli wesprzeć naszych głosując na nich podczas festiwalu. A tymczasem już można go usłyszeć w Radiu Rekord.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy