Radomska PO rusza z kampanią informacyjną

Radomska PO rusza z kampanią informacyjną
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

[gallery id=621]

W kilku miejscach w Radomiu pojawiły się już billboardy z informacjami o pieniądzach, które dzięki PO w ciągu kilku ostatnich miesięcy trafiły do miasta. Chodzi tu m.in. o środki przeznaczone na remont głównych ulic oraz budowę hali sportowo - widowiskowej.

- Prawo i Sprawiedliwość wmawia mieszkańcom Radomia, że rząd Platformy Obywatelskiej nie chce pomagać miastu i nie przekazuje nam żadnych pieniędzy na rozwój. To kłamstwo. Zarówno my, jako radni PO, jak i radni sejmiku województwa mazowieckiego i parlamentarzyści zabiegamy o to, aby ściągnąć tu jak najwięcej inwestycji i pomocy finansowej. Na rozbudowę Zespołu Szkół Plastycznych otrzymaliśmy zewnętrzne dofinansowanie na poziomie 7 milionów złotych, z Ministerstwa Sportu na halę sportowo - widowiskową dostaliśmy 15 mln zł, a na budowę obwodnicy południowej aż 102 mln zł. Pamiętajmy również o wsparciu finansowym remontu ulic 1905 Roku i Słowackiego. Jesteśmy partią opozycyjną do rządów Prawa i Sprawiedliwości, ale nie Radomia. Zależy nam na tym, aby nasze miasto systematycznie się rozwijało - tłumaczy radny Wiesław Wędzonka.

- W sumie na terenie całego miasta pojawi się 6 billboardów z informacjami o konkretnych inwestycjach, które zostały zrealizowane przy pomocy Platformy. W tej chwili plakaty są już u zbiegu ulic 11 Listopada i Zbrowskiego, Chrobrego na przeciwko Komendy Wojewódzkiej Policji oraz przy ulicy Struga vis a vis stacji benzynowej - dodaje Konrad Frysztak z zespołu medialnego radomskiej PO.

Prawdopodobnie jesienią ruszy kolejna kampania informacyjna, tym razem wyjaśniająca, ile miejsc pracy powstało w Radomiu dzięki staraniom i wsparciu Platformy Obywatelskiej.

MS

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy