RADOMSKA GRUPA MEDIOWA – JEST NAS CORAZ WIĘCEJ

RADOMSKA GRUPA MEDIOWA – JEST NAS CORAZ WIĘCEJ
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

 

Ania Malinowska to z wykształcenia prawniczka, dziennikarka i polonistka lubiąca kuchnię włoską i pierogi. Od 12-go roku życia jest harcerką. Aktualnie pełni funkcje rzecznika prasowego Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. Od lat zajmuje się kreacją, PR-em korporacji i średnich firm oraz zarządza organizacją eventów. Ania jest osobą żywiołową i dynamiczną - i już to w Firmie odczuwamy ;-)

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

A Dominik Piekarski Ani nie ustępuje. Co (za) dzień wita nas uśmiechem, w którym widać, że energią i zapałem do pracy może obdzielić połowę Radomia. To z jednej strony doskonale poukładany młody człowiek, który potrafi łączyć pracę w Radomiu ze studiami prawniczymi w Lublinie, a z drugiej strony zakręcony „fighter” z tysiącem dobrych pomysłów. Z urodzenia i doświadczenia jest organizatorem, a co więcej bardzo garnie się do mikrofonu, bo ma dar od Boga, który spotyka się niezwykle rzadko – niesamowity głos. Zatem nie zdziwcie się, jak czasem usłyszycie go na antenie Radia Rekord.

Witajcie w RGM!


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy