Radomscy policjanci na skuterach

Radomscy policjanci na skuterach
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

[gallery id=1715]

- W tym roku policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu  patrolują ulice miasta nie tylko w radiowozach i na motocyklach, ale także na skuterach. Funkcjonariusze w codziennej służbie wykorzystywać będą dwa takie pojazdy. Skuterem można wjechać w miejsca niedostępne dla radiowozów - powiedziała Justyna Leszczyńska z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Policjanci pełniąc służbę patrolować będą przede wszystkim okolice przejść dla pieszych dbając o bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Na terenie miasta będzie można spotkać także wspólne patrole radomskich policjantów i strażników miejskich na skuterach.

Już podczas pierwszej jazdy policyjne skutery wzbudziły duże zainteresowanie wśród mieszkańców, były także kontrole kierujących pojazdami w okolicy przejść dla pieszych, m.in. na ulicy Kusocińskiego.

KMP / fot. KMP

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/skuter_3.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96