Radomianin Misterem Polski?

Radomianin Misterem Polski?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

W konkursie nie liczy się tylko wygląd. Jurorzy biorą pod uwagę wiele czynników: styl wypowiedzi czy zachowania. Jurorzy zwracają uwagę nawet na to co kandydaci udostępniają na profilach społecznościowych. Damian zainteresował jurorów swoją pasją – futbolem amerykańskim. - Wygląd w takim konkursie jest również ważny. Ja nie szykowałem się szczególnie do tego konkursu, trenowałem bardziej pod futbol, ale skoro doszedłem do finału to będę musiał się bardziej do tego przyłożyć – mówi Cheda.

Oprócz pozytywnych opinii znajomych, o jego starcie w konkursie zdarzały się też negatywne, ale jak sam przyznaje to dodawało mu tylko motywacji do działania. Zapytany o to jaki powinien być Mister Polski Damian odpowiedział bez wahania – powinien być po prostu dżentelmenem.

Damian ma obecnie 23 lata i chce zostać policjantem. Po sukcesie w konkursie nie wyklucza również pracy w modelingu. Finał konkursu odbędzie się 6 listopada w warszawskim hotelu Airport Hotel Okęcie. Transmisja z tego wydarzenia będzie dostępna na kanale youtube.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy