Radom ekopozytywny

Radom ekopozytywny
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Radom został laureatem w kategorii "Pozyskiwanie środków unijnych". Doceniony został projekt pn. „Budowa sieci kanalizacyjnej i wodociągowej w Radomiu”. Inicjatywa pozwoliła na wybudowanie sieci kanalizacji sanitarnej o długości 21,07 km, wybudowanie sieci wodociągowej o długości 3,79 km, podłączenie 161 osób do wybudowanej sieci kanalizacji sanitarnej i podłączenie 822 osób do wybudowanej sieci wodociągowej. Projekt był zrealizowany ze środków własnych miasta, a następnie częściowo zrefinansowany ze  środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

- To bardzo cenne wyróżnienie. Cieszę się, że doceniana jest ciężka praca i zaangażowanie. Mam nadzieję, że to nie ostatnia nagroda i że jeszcze nie raz udowodnimy jak skuteczni jesteśmy w pozyskiwaniu środków zewnętrznych - powiedział wiceprezydent Konrad Frysztak, który odebrał nagrodę.

UM

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/ekopozytyw.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96