Radio Rekord nagrodzone

Radio Rekord nagrodzone
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

To szczególne wyróżnienie przyznano za tworzenie kompleksowych kampanii reklamowych o europejskich standardach. Radio Rekord jest częścią Radomskiej Grupy Mediowej, która oprócz Radia Rekord skupia w sobie portal internetowy CoZaDzien.pl, tygodnik 7 dni oraz sieć radomskich ekranów LED. Samo radio jest liderem pod względem słuchalności zarówno w Radomiu, jak i dawnym województwie radomskim. - Jest nam niezmiernie miło, że nasz profesjonalizm w kreowaniu kampanii reklamowych został doceniony. Będziemy dalej ciężko pracować, aby efekty prowadzonych i przygotowanych przez Radomską Grupę Mediową kampanii nadal był na najwyższym europejskim poziomie. Od lat staramy się rozwijać Radio Rekord jako rodzime radio, które jest najbliżej lokalnych spraw i mieszkańców naszego regionu, a koncepcja Radomskiej Grupy Mediowej pozwoliła skupić wiele mediów w jednym miejscu dzięki czemu przygotowywane przez nas kampanie mogą docierać do najszerszego grona odbiorców – powiedział prezes Radia Rekord Stefan Tatarek.

Galeria


Jest to już 28 edycja wydarzenia podczas którego przyznawane są te wyróżnienia. Medal jest przyznawany przez Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny oraz Business Centre Club.


Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem promującym ideę Unii Europejskiej w środowisku przedsiębiorstw. Wyróżniane nim są wyroby i usługi, które swoim standardem nie odbiegają od poziomu europejskiego. Nominowana usługa lub wyrób musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.  

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy