Puchar Radomia za nami

Puchar Radomia za nami
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Dzisiaj odbywa się pierwsza seria-mówi Agnieszka Jabłońska z radomskiego Automobilklubu, dyrektor dzisiejszych zawodów. – Drugą serię zamierzamy rozegrać 11 listopada. Nasza impreza jest skierowana przede wszystkim do kierowców amatorów. Są dwa wymogi, trzeba mieć prawo jazdy i posiadać sprawny technicznie samochód. Dzisiaj nie trzeba uiszczać żadnej opłaty przy zapisie. Każdy, kto weźmie udział w tej imprezie, będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności na naszym torze. Nie chodzi, o to, by jak najszybciej przejechać przez ten tor- choć jest oczywiście pomiar czasu-, ale by zrobić to jak najdokładniej. Można tym samym sprawdzić woje umiejętności.

Na starcie wyścigu stanęło 41 ekip samochodowych. – Bardzo fajna impreza, można się sprawdzić, pojeździć na odpowiednio przygotowanym i zabezpieczonym torze-tłumaczy Grzegorz Szczepański, jeden z kierowców. Za mną pierwsze próbne okrążenie. Pogoda sprzyja, warunki są dobre. Można sprawdzić, jak zachowuję się pojazd na ostrych zakrętach. To był główny cel startu w tej imprezie.

Puchar Radomia - Mistrz Kierownicy


Po raz kolejny okazało się, że motoryzacja to hobby nie tylko dla mężczyzn. Na starcie zameldowała się Katarzyna Żelazo. Była jedną z dwóch kobiet, które wystartowały w wyścigu. – Odziedziczyłam hobby po mężu- mówi Katarzyna Żelazo. – To jest fajna impreza, fajna pogoda, chciałam spróbować swoich sił. Pierwszy raz jestem na takim torze.

Najszybciej trasę pokonał Piotr Woźniak jadący Mitsubishi Lancer Evolution


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy