Potrącenia pieszych! Dwie osoby w szpitalu

Potrącenia pieszych! Dwie osoby w szpitalu
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Do pierwszego wypadku doszło na ulicy Warszawskiej. Renault master, który prowadził 54-letni mężczyzna, jadąc prawym pasem ruchu w kierunku Warszawy, potrącił na przejściu dla pieszych 62-latka. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Kolejne zdarzenie z udziałem pieszego miało miejsce u zbiegu ulic Zbrowskiego i Żeromskiego. Vw polo, który prowadził 62-latek, potrącił przechodzącą poza przejściem 61-letnią kobietę. Ranna została przewieziona do szpitala.

- Policjanci prowadzą postępowania, które wyjaśnią wszystkie okoliczności tych wypadków. Przypominamy, że osoby, które chcą przemieścić się na drugą stronę ulicy powinny zawsze pamiętać, że nawet na przejściu dla pieszych istnieją zagrożenia i zawsze trzeba się upewnić, czy kierowca nas widzi i zdąży zareagować. Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności w pobliżu przejść dla pieszych - mówi Justyna Leszczyńska z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Źródło: KMP Radom

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/img_2455.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96