Port Lotniczy Radom znalazł elektryków. Kto jeszcze ma wysłać CV?

Port Lotniczy Radom znalazł elektryków. Kto jeszcze ma wysłać CV?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Nabór na elektryków z uprawnieniami spółka ogłosiła na początku lutego.

- Na nasze ogłoszenie odpowiedziały w sumie 74 osoby. Wśród nich udało nam się wybrać dwie, które zatrudniliśmy - informuje Kajetan Orzeł, rzecznik Portu Lotniczego Radom.

Już wkrótce zwiększy się również liczba osób, która będzie dbała o bezpieczeństwo cywilnego lotniska na Sadkowie. Spółka z pewnością ma dużą bazę potencjalnych kandydatów do pracy w Straży Ochrony Lotniska. Od października 2012 roku władze Portu Lotniczego Radom poszukiwały pracowników do tej służby i tylko przez dwa miesiące naboru wpłynęło około trzech tysięcy CV.

- Nabór wniosków już się zakończył. Teraz z tej puli będziemy musieli wybrać grupę, która zasili szeregi Straży Ochrony Lotniska. Aby w ogóle pełnić tam służbę, kandydaci będą musieli odbyć kilka szkoleń, w tym jedno w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego - dodaje Kajetan Orzeł. - Możliwe, że w niedalekiej przyszłości przeprowadzimy rekrutację na inne stanowiska, dlatego zachęcam do częstych odwiedzin naszej strony internetowej i zakładki praca.

STRONA PORTU LOTNICZEGO TUTAJ.

Przypomnijmy, że Port Lotniczy Radom zatrudnia łącznie 60 osób. 20 z nich to pracownicy Straży Ochrony Lotniska, a 15 - Lotniskowej Straży Pożarnej. 

Dodajmy, że zakończyły się już prace budowlane związane z terminalem Portu Lotniczego Radom. Wewnątrz montowane są urządzenia niezbędne do obsługi pasażerów. Spółka cały czas czeka na certyfikaty, w tym z Urzędu Lotnictwa Cywilnego, które umożliwią regularne loty z Sadkowa.


Mariusz Skopek/foto. MS

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy