Policja - Fabianek nadal poszukiwany

Policja - Fabianek nadal poszukiwany
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


- Najważniejszą kwestią jest ustalenie miejsca pobytu dziecka i w tej chwili się na tym koncentrujemy - mówi Alicja Śledziona, rzecznik KWP z siedzibą w Radomiu. - Dalej apelujemy do państwa, abyście przekazywali, co wiecie o losie Fabiana. Każda informacja jest skrupulatnie sprawdzana. Mimo, że od wczoraj napłynęło wiele informacji, to żadna nie okazała się przełomowa. Dla dobra sprawy nie informujemy o konkretnych czynnościach podejmowanych przez policję. Szukamy kontaktu do ojca Fabiana, ponieważ z jego strony, niestety, nie ma woli kontaktowania się z policją. 

Rzeczniczka potwierdziła informację, że wczoraj po godzinie 16 policja otrzymała faks z oświadczeniem ojca, jednak nie stanowi on namacalnego dowodu na to, gdzie aktualnie przebywa dziecko. 

W mediach pojawiły się informacje o pierwszych aresztowaniach w sprawie Fabiana. Policja jednak nie chce tych informacji komentować. - Nie informujemy o poszczególnych czynnościach w tej sprawie. Nie byłoby to dobre dla tego postępowania, tak że tutaj się nie odniosę do wszystkich informacji, które się ewentualnie pojawiają – stwierdziła Śledziona.

Przypominamy: Fabian został porwany przez trzech mężczyzn we wtorek o godzinie 6.50 na ul. Świętokrzyskiej w Radomiu. Ma 3 lata i 4 miesiące. Był ubrany w pikowaną kurtkę koloru ceglastego, bluzę w paski z kapturem, szare spodnie dresowe i w jasnobrązowe kozaki. Ktokolwiek ma informację o miejscu przebywania chłopca, proszony jest o kontakt z policją pod numerami telefonów 997 lub 112.

AH

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy