Pokazy lotnicze dwudniowe i bezpłatne [AKTUALIZACJA]

Pokazy lotnicze dwudniowe i bezpłatne [AKTUALIZACJA]
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Antoni Macierewicz w Sejmie zadeklarował gotowość wojska do organizacji radomskich pokazów lotniczych: - To będą pokazy o rozmachu do tej pory niespotykanym, a zagwarantowany przez wojsko wstęp wolny nie tylko wyeliminuje możliwość korupcji, ale da swobodny wstęp  mieszkańcom Radomia, Mazowsza i całej Polski. Minister obrony narodowej wymieniał kraje które wezmą udział w pokazach. Są to Hiszpania, Holandia, Niemcy, Rumunia, Litwa, Ukraina, Stany Zjednoczone i Austria. Wojsko czeka na odpowiedź z Turcji, Wielkiej Brytanii oraz Włoch. 

Całe wystąpienie ministra można obejrzeć poniżej. Materiał pochodzi ze strony sejm.gov.pl


Jak wyjaśnia poseł Wojciech Skurkiewicz (PiS), wiceprzewodniczący Komisji Obrony Narodowej, informacja przekazana z mównicy przez ministra MON Antoniego Macierewicza, była odpowiedzią na pytanie posła Leszka Ruszczyka (PO) o pokazy lotnicze w Radomiu. - Teraz wszystko zależy od miasta czy będzie chciało dwudniowych pokazów, czy będzie przygotowane i czy będzie miało wolę współpracy – powiedział nam w rozmowie telefonicznej poseł Skurkiewicz.

Prezydent Radomia Radosław Witkowski dostał zaproszenie a spotkanie w Generalnym Dowództwie Rodzajów Sił Zbrojnych. - Dowódca Generalny Rodzajów Sił Zbrojnych zaprasza nas jutro na spotkani. Celem spotkania- co warte podkreślenia- będą ustalenia w zakresie organizacji Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show. 


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy