PO zarejestrowała listy wyborcze

PO zarejestrowała listy wyborcze
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W piątek, 11 września przedstawiciele sztabu wyborczego Platformy Obywatelskiej wraz z kandydatami zarejestrowali listy kandydatów do sejmu w okręgu 17 i kandydata na senatora w okręgu 50.

Leszek Ruszczyk, Ludwik Dorn, Anna Białkowska- tak wygląda pierwsza trójka kandydatów do parlamentu. Kandydatem na senatora z Radomia jest były prezydent miasta Wojciech Gęsiak. Partii udało się zebrać  8 tysięcy podpisów. Niespodzianką na liście Platformy w Radomiu jest niewątpliwie Marek Wikiński, były poseł SLD. - Miałem alternatywę albo nie startować w ogóle albo wystartować z listy Platformy Obywatelskiej, która użyczyła mi miejsce na swojej liście wyborczej i przyjąłem takie rozwiązanie. Jestem do dyspozycji mieszkańców ziemi radomskiej. To ludzie zdecydują, kto ich będzie reprezentował w Sejmie Rzczypospolitej – tłumaczy poseł.


[gallery id=1785]


Swoich kandydatów do parlamentu z regionu radomskiego już wcześniej Prawo i Sprawiedliwość. Tam liderem jest Marek Suski. Wybory parlamentarne odbędą się 25 października.  


WW / fot. cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/po_kandydat_02.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96