Po prostu PsiBądź i pomóż!

Po prostu PsiBądź i pomóż!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Akcja mająca na celu doraźną pomoc zwierzętom z radomskiego schroniska jest organizowana przez portal Najlepsi z Najlepszych razem z Galerią „Feniks”. Zbierane będą: karma, koce, miski i wszystkie atrybuty potrzebne zwierzętom. Wesprzeć naszych czworonożnych przyjaciół będzie można na parkingu galerii przy ul. Grzecznarowskiego od 12 do 18.

- Prosimy przynosić te wszystkie potrzebne rzeczy na finał zbiórki, albo bezpośrednio do schroniska – apeluje Aneta Włodarczyk-Małecka, wiceprezes spółki „Feniks” - Każdy, kto tego dnia wesprze akcje będzie miał możliwość wzięcia udziału w loterii, w której przewidziane są nagrody. Oprócz tego akcji bd towarzyszyć liczne konkursy i atrakcje.

W czasie finału będzie można zapoznać się z poradami behawiorysty oraz weterynarza. Wszyscy będą mogli się również zapoznać z instruktarzem pierwszej pomocy dla zwierząt. Ponadto przedstawiciel schroniska omówi szczegóły dotyczące adopcji czworonogów.

Tego dnia każdy chętny będzie miał także możliwość oddania krwi w mobilnym punkcie krwiodawstwa. Specjalnie przystosowany autokar będzie ustawiony na parkingu i każdy będzie mógł oddać trochę tego najcenniejszego płynu jaki istnieje. - Zachęcamy do tego serdecznie. Jak wszyscy wiemy, szczególnie w okresie wakacyjnym krew jest bardzo potrzebna. Dzień spędzony z nami w rodzinnej atmosferze daje możliwość pomocy zarówno ludziom jak i zwierzętom, więc zapraszamy – zakończyła Aneta Włodarczyk-Małecka.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy