Platforma zaprasza do współpracy

Platforma zaprasza do współpracy
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


- Po raz pierwszy się zdarzyło, że w Radomiu był wyższy wynik niż w kraju dla Platformy Obywatelskiej. Uzyskaliśmy 26 proc. poparcia mieszkańców miasta przy średniej krajowej 24 proc. Jest to dla nas wielki sukces i za to bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali – powiedział Leszek Ruszczyk.

Anna Białkowska zdradziła czym chciałaby się zajmować w przyszłej kadencji sejmu. Wiceprezydent chciałaby pracować w komisji zdrowia, oraz w komisji senioralnej. Zadeklarowała również ciężką i dobrą pracę. Leszek Ruszczyk w parlamencie chce się zajmować infrastrukturą. Priorytetem w jego działaniach dla Radomia będzie droga s12, oraz kolejowa ósemka.

Wicemarszałek zaproponował też współpracę wszystkim parlamentarzystom ziemi radomskiej. - Chcielibyśmy zaproponować pierwsze spotkanie 16 listopada o godzinie 13 w CSW Elektrownia – dodał Leszek Ruszczyk. Zaproszeni zostaną indywidualnie wszyscy posłowie i senatorowie ziemi radomskiej. Nowo wybrani posłowie zadeklarowali również współpracę z Prawem i Sprawiedliwością w działaniach służącym naszemu miastu.

AH

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy