Pijani kierowcy zatrzymani, rekordzista miał 3 promile

Pijani kierowcy zatrzymani, rekordzista miał 3 promile
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

- Policjanci z KP II w pobliżu komisariatu zauważyli agresywnego kierowcę. Postanowili to sprawdzić i okazało się, że 30-letni mieszkaniec Radomia, który kierował mercedesem jest kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało ok. 2 promile alkoholu w organizmie, a do tego ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Policjanci osadzili mężczyznę w policyjnym areszcie - powiedziała Justyna Leszczyńska z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Funkcjonariusze z KP III zatrzymali w poniedziałek dwóch kierowców na "podwójnym gazie". - Jednego z nich zatrzymali na ul. Ks. Łukasika, 59-letni mieszkaniec powiatu radomskiego kierując seatem miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Natomiast w miejscowości Rożki ich podejrzenia wzbudziło zachowanie 57-latka, który siedział za kierownicą pojazdu marki rover. Mężczyzna miał 3 promile alkoholu w organizmie - relacjonuje Justyna Leszczyńska.

Natomiast w nocy z poniedziałku na wtorek dyżurny radomskiej policji otrzymał informacje o kierowcy, który może być pod wpływem alkoholu. - Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z wydziału patrolowo interwencyjnego i na ulicy Kościuszki uniemożliwili dalszą jazdę 21-letniemu kierowcy mazdy. Sprawdzili stan trzeźwości i okazało się, że ma blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie, a poza tym nie ma uprawnień do prowadzenia pojazdów i nie posiada dokumentów pojazdu - zakończyła pani rzecznik.

KD, Źródło: KMP / fot. archiwum cozadzień.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy