Piją i jadą

Piją i jadą
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Sześciu nietrzeźwych kierowców zatrzymali radomscy policjanci w czasie weekendu. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z radomskiej "drogówki" zatrzymali w okolicach miejscowości Lesiów 31-letniego mężczyznę, który prowadził samochód marki opel vectra, mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Kolejny pijany kierowca to 44-letni mężczyzna zatrzymany w Wielogórze, on z kolei prowadził pojazd marki audi, mając blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Natomiast na ul. Kelles-Krauza policjanci z KP I zatrzymali pojazd marki fiat, którego 23-letni kierowca miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Jak się okazało w dalszej kontroli, mężczyzna nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów. Radomska „drogówka” zatrzymała również w Wielogórze 27-latka, który prowadził skuter, mając około 1,5 promila alkoholu w organizmie.Po krótkim pościgu na ulicy Warszawskiej został zatrzymany pojazd marki chrysler, który prowadził 23-latek. Kierowca w chwili zatrzymania miał ponad promil alkoholu w organizmie.Na ulicy Lubelskiej również doszło do zdarzenia drogowego, w którym 24-letni kierowca peugeota wjechał na znak drogowy. Jak się okazało, był pijany. Policyjny alkomat wskazał u niego blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Radomscy policjanci zatrzymali także około 10 pijanych rowerzystów.

Wszyscy zatrzymani odpowiedzą za jazdę pod wpływem alkoholu, za którą grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Radom

Red. ŁG

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy