Pięciobój Precyzyjny. Coraz więcej chętnych

Pięciobój Precyzyjny. Coraz więcej chętnych
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Przebieg zawodów rozgrywanych w formie pikniku rodzinnego ma stały szkielet, a trzyosobowe zespoły starają się zdobyć jak największą liczbę punktów w pięciu dyscyplinach. Radomianie rywalizowali w takich konkurencjach jak: strzelectwo, łucznictwo, kręgle plenerowe, darts oraz bramka celnościowa.  - Przy każdej edycji staramy się dodawać atrakcje w postaci pobocznych dyscyplin czy różne pokazy. W tym roku zaprezentowali się GreenDucks, czyli radomska drużyna futbolu amerykańskiego – mówi Bartłomiej Kłosek, przedstawiciel organizatora imprezy.

W tegorocznej zabawie wzięła udział rekordowa liczba uczestników. - Frekwencja jest zwyżkowa, zgłosiło się aż 90 osób. W pierwszych edycjach nie przekroczyliśmy 74. Drużyny tworzyły przede wszystkim rodziny, ale jeśli nie było kompletu, były one mieszane.

Na liczbę chętnych na pewno wpływ miała pogoda, bo bardzo dopisała. Dwa lata temu tyle szczęścia organizatorzy nie mieli. 

W 2014 roku Pięciobój Precyzyjny odbył się w parku im. Tadeusza Kościuszki, ponieważ w Leśniczówce trwała rewitalizacja. - Po jej zakończeniu wróciliśmy jednak do korzeni - dodaje.

- Jest bardzo fajnie. W zawodach biorę udział z koleżankami. Najbardziej podoba mi się łucznictwo. Dlaczego? Może dlatego, że jestem dobra – mówiła z uśmiechem podczas imprezy 10-letnia Edyta, która jednocześnie próbowała pobić rekord na rowerku stacjonarnym. - Świetnie się bawimy. Liczy się przede wszystkim pomysł na organizację imprezy, bo jest skierowana głównie do dzieci – podkreśliła jedna z mam biorących udział w sportowych zmaganiach.

Drużyny z największą liczbą punktów otrzymały zestawy w postaci darts, buli oraz koszulek piłkarskich.

VI Pięciobój Precyzyjny

Liczne atrakcje przygotowano również dla samych widzów. Pod okiem profesjonalnych zawodników odbyły się konkursy precyzji strzału do bramki piłkarskiej, rzutu do kosza i siatkarskie zagrywki. Nie zabrakło również nawiązania do zakończonych właśnie Igrzysk Olimpijskich w Rio. 

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Trasa N-S. Złożona oferta jest za droga

~ Jaki ten PiS jest niedobry,jaki kaczy! 1-Przyznał na dziecko 500 złotych przez co zlikwidował w 80% biedę w Polsce. 2-Przywrócił wiek emerytalny dla kobiet od 60 lat dla mężczyzn od 65 lat. 3-Podniósł płacę minimalną do kwoty 2100 złotych. 4-Podniósł minimalną stawkę godzinową do kwoty 13 zł. 50 gr. 5-Podniósł emeryturę minimalną do kwoty 1000 złotych. 6-Praktycznie zlikwidował bezrobocie,które obecnie jest na poziomie około 6,5% 7-Przyznał też darmowe leki dla seniorów w pewnym wieku. 8-Buduje mieszkania dla obywateli z bonifikatą w systemie „mieszkanie plus” 9-Od stycznia 2018 r. kwota wolna od podatku 8 tys. złotych-nie dla każdego. 10-Przytrzasnął paragrafami lepkie łapki oszustom od Vat-u przez co budżet Polski zyskał około 30 miliardów złotych. a)Mafii paliwowej. b)Mafii tytoniowej i papierosowej. c)Mafii alkoholowej. 11-Rozpędził gospodarkę aż do wrzenia! a)Teraz zapewne znany schładzacz koniunktury czeka w blokach startowych z pełną konewką wody. Zreformował: I-Wymiar Sprawiedliwości,którego domagali się wyborcy w 80% według sondaży. II-Zamierza wszcząć postępowanie roszczeniowe w sprawie reparacji wojennych wobec naszego Zachodniego sąsiada jak i mam nadzieję sąsiada Wschodniego. III-Chce przyznać 500+ emerytom. Ja już nie mogę biorę szturmówkę Unijną i maszeruję na Nowogrodzką. Czy panie ubrane na czarno z parasolką oraz organizacja na trzy duże litery mnie wesprą ?

Polecamy