Oświadczenie ojca uprowadzonego dziecka

Oświadczenie ojca uprowadzonego dziecka
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


"W związku z trudną sytuacją mojego synka Fabiana Nadolskiego l. 3,4 – trwającą od trzech lat udokumentowaną szeroko przemocą fizyczną i psychiczną wobec mojego dziecka ze strony matki i babki macierzystej, wobec braku jakiejkolwiek właściwej reakcji ze strony organów powołanych do ochrony notorycznie naruszanych dóbr mojego dziecka (doznawanie wielokrotnie uszczerbków na zdrowiu fizycznym i psychicznym), wobec oszustw, matactw, potwierdzania nieprawdy przez kuratorów, sędziów, prokuratorów i policjantów w poczuciu obowiązku ojcowskiego, obaw o dalsze niszczenie zdrowia i narażanie życia mojego synka w dniu dzisiejszym tj. 24 listopada 2015 roku odebrałem mojego synka matce. Od dnia dzisiejszego mój syn Fabian Nadolski będzie przebywał w moim miejscu pobytu, razem ze mną. Odebranie dziecka matce ma na celu przeprowadzenie szeregu ważnych dowodów w tym m.in. szczegółowych badań psychologicznych pod kątem stosowania przemocy wobec mojego synka, badań materiałów filmowych, tomografii głowy i innych badań – ale przede wszystkim ochronę mojego dziecka przed trwającą przemocą, (tym samym łamaniem jego praw konstytucyjnych, łamaniem Europejskiej Konwencji Praw Dziecka, kodeksu karnego), do której jestem zobowiązany i mam pełne prawo.

Jednocześnie informuję. Że odpowiednie wnioski o zmianę miejsca pobytu dziecka w związku z wszystkim, w tym nowymi okolicznościami w sprawie, poparte szerokim materiałem dowodowym (w tym nowymi dowodami) trafią niebawem do Ministra Sprawiedliwości, Prokuratora Generalnego i Kancelarii Prezydenta (gdzie sprawa mojego synka jest zarejestrowana w Biurze Interwencji Prawnej).

Sebastian Nadolski"

Oświadczenie o takiej treści ojciec dziecka przesłał do Prezes Sądu Okręgowego w Radomiu, Prokuratory Okręgowej w Radomiu oraz do Komendanta Wojewódzkiego Policji w Radomiu.

AS

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy