Opłatomat w magistracie

Opłatomat w magistracie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Urządzenie stoi w holu głównym, przy wejściu od strony ul. Kilińskiego, obok funkcjonującego już bankomatu. Umożliwia wniesienie gotówką lub za pomocą karty bankomatowej m.in. opłaty skarbowej, komunikacyjnej, geodezyjnej, transportowej, podatków, należności z tytułu użytkowania wieczystego i innych.

Bez kolejki, bez prowizji

Każdy z tego udogodnienia otrzymuje potwierdzenie dokonania opłaty. Od wpłat nie jest pobierana prowizja – Chcemy przyzwyczaić radomian do takiej formy płatności, która pozwala uniknąć stania w kolejkach. Korzystanie z tego urządzenia jest bardzo proste. Jego obsługa jest intuicyjna, a tytuły płatności są zaprogramowane - mówi skarbnik miasta Sławomir Szlachetka.

Tradycyjnie, opłatomatem lub przez telefon

Nadal można korzystać z dotychczasowych form płatności, czyli np. w banku, w kasie urzędu, za pośrednictwem poczty, a w Wydziale Komunikacji również kartą płatniczą. Od niedawna w kilku wydziałach Urzędu Miejskiego jest też możliwość uiszczania opłat przy użyciu telefonu z odpowiednią aplikacją, bezpośrednio przy biurku urzędnika. Dotyczy to Biura Obsługi Mieszkańca, Biura Działalności Gospodarczej i Zezwoleń, Biura Obsługi Mieszkańca, Wydziału Księgowości, Wydziału Geodezji, Wydziału Komunikacji oraz Urzędu Stanu Cywilnego.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy