Obrabowali lokal na Kieleckiej - trafią za kratki

Obrabowali lokal na Kieleckiej - trafią za kratki
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

- Pod koniec sierpnia do jednego z lokali na ulicy Kieleckiej wszedł mężczyzna i grożąc pracownicy nożem zabrał z kasy pieniądze. Po zgłoszeniu tego przestępstwa wyjaśnianiem sprawy i ustaleniem sprawców zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego radomskiej komendy. Policjanci wnikliwie sprawdzali każdy ślad i sygnał dotyczący sprawców, a ich działania zaowocowały zatrzymaniem w ostatnich dniach trzech mężczyzn podejrzanych o to przestępstwo. Młodzi mieszkańcy powiatu białobrzeskiego w wieku 17, 19, 20 lat trafili do policyjnej celi - powiedziała Justyna Leszczyńska z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji z siedzibą w Radomiu.

- Z policyjnych ustaleń wynika, że gdy jeden z nich wszedł do pomieszczenia i groził pracownicy, pozostali czekali na zewnątrz i pilnowali, aby nikt do środka nie wszedł. Natomiast później podzielili się skradzionymi pieniędzmi - dodała Leszczyńska.

Zatrzymanych doprowadzono do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Wobec dwóch z nich zastosowano środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru, natomiast na wniosek śledczych trzeci z zatrzymanych został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.


Źródło: KMP / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy