Nowy McDonald's powstanie w Galerii Słonecznej!

Nowy McDonald's powstanie w Galerii Słonecznej!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

[gallery id=1245]

Nowy McDonald's zajmie lokal o powierzchni około 300 metrów kw. na parterze Galerii Słonecznej, naprzeciwko Pizza Hut.  

- Klienci Słonecznej chętnie korzystają z oferty lokali gastronomicznych, które się u nas znajdują. Szczególną popularnością cieszą się m.in.: Burger King, Cleopatra, Jack’s, Subway czy Pizza Hut. McDonald’s tylko wzmocni tę szeroką ofertę - mówi Tomasz Michalczyk odpowiedzialny za wynajem powierzchni w Galerii Słonecznej w Radomiu.

McDonald’s w Polsce prowadzi 338 restauracji w ponad 120 miastach. W Radomiu będzie to piąty lokal tej sieci, choć jako pierwszy - w ścisłym centrum miasta. McDonald’s dołączy do 16 innych restauracji i kawiarni działających w radomskim centrum handlowym.

Galeria Słoneczna mieści się w samym centrum Radomia i jest częścią 10-hektarowego kompleksu rozrywkowo-mieszkalno-handlowego, w skład którego wchodzi Radom Office Park, Aquapark (klub fitness LIFE, SaunaKlub), osiedle mieszkaniowe, sezonowe lodowisko oraz park z placami zabaw dla dzieci, amfiteatrem mieszczącym 400 widzów i ścieżkami rowerowymi. W radomskim centrum handlowym mieszczą się takie marki jak Multikino, H&M, C&A, Zara, TK Maxx, Home&You, KappAhl, New Yorker, Pull&Bear, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, Intersport, MarcPol, RTV Euro AGD, Matras, Deichmann, CCC, Sephora, Douglas, Apart, Pizza Hut, Burger King i KFC.

MS/fot. Szymon Wykrota

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy